Феттель: “Обганяти буде важко” (ОНОВЛЕНО)

Після суттєвих пертурбацій технічного регламенту, які були спрямовані на збільшення кількості обгонів, поціновувачі Формули 1 з нетерпінням чекали старту нового сезону у Бахрейні. На жаль, цього тижня мрії мільйонів прихильників автоспорту почали “тріскати”: вчора організатори етапу у Бахрейні оголосили, що перша гонка сезону відміняється, незабаром розчарувати публіку спромігся і чинний Чемпіон Світу Себастьян Феттель.

В інтерв’ю німецькому виданню Auto Motor und Sport гонщик Red Bull Racing став черговим гонщиком, який засумнівався у покращенні ситуації з обгонами, звинувачуючи у цьому шматочки гуми, які відколюються від коліс та засипають полотно траси. “Коли дистанція гонки перевалить за половину, шматочків гуми за межами ідеальної траєкторії назбируватиметься так багато, що ні рухоме заднє антикрило, ні KERS не допоможуть, оскільки, перебуваючи на бруднішій частині траси, доведеться гальмувати набагато раніше”, – пояснив Себ.

Звісно, враження Феттеля заслуговують уваги, проте слід також відзначити, що найбільш видовищною гонкою минулого року став Гран Прі Канади, на який компанія Bridgestone, тодішній постачальник гуми, привезла м’які комплекти, шматочки яких щедро засипали полотно Circuit Gilles Villeneuve. Тим не менше, це абсолютно не зашкодило гонщикам успішно провести 60 обгонів, завдяки чому ГП Канади-2010 став найкращою сухою гонкою останніх 20 років.

На відео нижче можна побачити найкращі моменти боротьби пілотів, які були зафіксовані відеокамерами.

About Андрій Цвик

Поціновувач автогонок та фанат моторизації.

One Response to Феттель: “Обганяти буде важко” (ОНОВЛЕНО)

1. Niorzo коментує:

Тим не менше, це абсолютно не зашкодило гонщикам успішно провести 60 обгонів, завдяки чому ГП Канади-2010 став найкращою сухою гонкою останніх 20 років.